Zastanawiasz się, co mężczyźni lubią w łóżku? Oczywiście, na to pytanie nie ma jednej, prawidłowej odpowiedzi, ponieważ każdy mężczyzna jest inny. Można jednak pokusić się o pewne uogólnienie i określić, jakie są prawdopodobne erogenne miejsca u mężczyzny, których pieszczenie sprawi mu wyjątkową przyjemność.

Co lubią mężczyźni w łóżku? Zacznij od rozmowy ze swoim partnerem

Można przyjąć, że to, co lubią faceci w łóżku, można w pewien sposób uśrednić. Większość panów bowiem lubi wszelkiego rodzaju pieszczoty penisa, karku oraz uszu. Pamiętaj jednak, że każdy facet jest inny! Dlatego też, zamiast zastanawiać się, jakie są strefy erogenne u mężczyzn, zapytaj swojego partnera jak lubi być pieszczony i dotykany. Może się bowiem okazać, że choć duża ilość mężczyzn lubi mieć pieszczone jądra, to twój facet za tym nie przepada. Kluczem do udanego życia seksualnego jest rozmowa!

Miejsca erogenne u mężczyzn – wypróbuj te pieszczoty!

Jeżeli nie wiesz, jakie pieszczoty lubią mężczyźni, to koniecznie spróbuj dotykać swojego partnera w różnych miejscach, żeby przekonać się, co lubi twój mężczyzna. Do miejsc, które warto sprawdzić, należą przede wszystkim:

 • uszy,
 • szyja i kark,
 • twarz,
 • plecy,
 • dłonie oraz przedramiona,
 • okolice genitaliów i podbrzusze

Męskie miejsca erogenne mogą być różnie wrażliwe, w zależności od dnia, stopnia podniecenia itd. Dlatego też, mężczyzna może różnie reagować na pieszczenie tych samych miejsc. Oprócz obszarów wymienionych powyżej, warto sprawdzić również sutki. Niektórzy panowie mają je bardzo czułe i uwielbiają pieszczenie ich.

Jak pieścić penisa? To bardzo czuły punkt u faceta!

Najczulsze miejsca na ciele mężczyzny w wielu przypadkach znajdują się na penisie. Wielu facetów twierdzi, że najczulszy punkt u mężczyzny to wędzidełko oraz główka penisa. Spróbuj więc dotykać je w różny sposób. Sprawdzaj, jak twój partner reaguje na pieszczoty dłonią lub językiem. Jaki nacisk preferuje twój mężczyzna? Jakie tempo pieszczot? Możesz również połączyć pieszczoty oralne z pieszczotami ręką. Wielu mężczyzn uwielbia taką stymulację! Traktuj penisa jak zabawkę! Możesz go:

 • ssać,
 • lizać,
 • delikatnie przygryzać,
 • wkładać do buzi,
 • głaskać

Nie ograniczaj się tylko do główki. Żołądź penisa również jest wrażliwa na dotyk, a dodatkowo, wielu mężczyzn lubi pieszczoty jąder. Sprawdź, czy twój facet należy do tego grona!

Jakie pieszczoty lubią mężczyźni? Nie bój się eksperymentować!

Szukając odpowiedzi na pytanie, co mężczyźni lubią w łóżku, zawsze trzeba brać pod uwagę to, że każdy facet posiada swoje preferencje. Erogenne miejsca u mężczyzny mogą być zupełnie różne, w zależności od dnia, nastroju i aktualnego stopnia podniecenia. Również to, co lubią mężczyźni w łóżku, jest warunkowane różnymi czynnikami. Jednego dnia twój mężczyzna może chcieć ostrzejszego, drapieżnego seksu, a drugiego będzie woleć seks z dużą ilością pieszczot i czułości.

Udane życie seksualne wymaga przede wszystkim otwartej komunikacji, szczerości oraz pewnej odwagi, pozwalającej na próbowanie nowych rzeczy. Może twój facet marzy o spróbowaniu jakichś gadżetów? Może fantazjuje o byciu uległym lub dominującym? A może chciałby cię zobaczyć w jakimś konkretnym stroju? Zamiast zastanawiać się, co lubią faceci w łóżku lub też jakie są strefy erogenne u mężczyzn, po prostu porozmawiaj ze swoim partnerem! Możesz też spróbować dotykać go inaczej niż zwykle, żeby sprawdzić, jak zareaguje na nowe pieszczoty. Czasami drobne zmiany potrafią robić ogromną różnicę i całkowicie odmienić dotychczasowe życie erotyczne.