Wakacje to relaks, słońce i czas dla siebie oraz dla rodziny. Warto miło zaplanować taki czas, także w sferze intymnej. Para jadąca na wakacje bez dzieci może przeżyć renesans uczuć i mieć wyjątkowy seks – dzieci nie przeszkadzają, jest intymność, wino i wspólny wieczór. Tego pragnie niejedna osoba.

Wakacyjny seks

Seks na wakacjach ma zupełnie inną jakość – nikt się nie śpieszy i nikt nie musi biec do pracy. Seks na wakacjach to wyjątkowa sprawa. Dużo czasu, rozmowy, wspólne wycieczki. Czasami taki seks uprawia się na łonie natury – w lesie, na polanie, na plaży późnym wieczorem. Czym się różni seks na wakacjach od seksu na co dzień? Seks na wakacjach smakuje się i uprawia się go powoli, bez pośpiechu, w innych warunkach. Wakacje to czas szczególny – pełen relaksu i miło spędzonych chwil.

Dzięki temu każda para może poczuć sentyment i smakować odświętność i wyjątkowość takich chwil – ładna bielizna, świece, kolacja przy świecach. Tego oczekuje wiele osób. Seks na wakacjach to wyjątkowa sprawa.

Seks na wakacjach – przygoda czy lekkomyślność?

Seks na wakacjach z dopiero poznanym partnerem? Czy to przygoda, czy lekkomyślność? Czasami jedno i drugie, a nieraz tylko wspaniała przygoda wspominana latami. Ważne jest, aby nie ranić uczuć innych osób, które mogą ucierpieć mając inne oczekiwania. Seks na wakacjach może być rzeczą wspaniałą, ale może też być wielką pomyłką i problemem. Czasami kończy się jakąś chorobą, nieraz pojawia się ciąża. Ważne aby zachować rozsądek i nawet w chwili uniesienia być odpowiedzialnym.

Należy być ostrożnym i zabezpieczać się starannie. Jak uprawiać seks na wakacjach? Seks partnerski, ze stałą osobą, można uprawiać miło i przyjemnie. Seks z obcymi osobami trzeba uprawiać bardzo ostrożnie, w zabezpieczeniu. Lepiej zastanowić się dwa razy niż wpakować się w poważne problemy. Lepiej pomyśleć, a później uprawiać seks. Czasami jednak emocje biorą górę.

Wakacyjna przygoda może być wspaniała, jednorazowa, na wyjeździe. Czasami jednak taka przygoda przeradza się w stały związek. Jest to rzadka sytuacja, ale zdarza się i to jest piękne zwieńczenie takiego przeżycia.

Wyjątkowy seks na wakacjach – określ granice i oczekiwania

Wakacyjny seks nad jeziorem, morzem, na łące czy w lesie może być ważnym dświadczeniem. Istotne aby wakacyjna przygoda  nie była źródłem problemów, lecz wielką przyjemnością. Najlepiej, jeśli od razu określi się granice takiej przygody – jesteśmy tu i teraz, a po wakacjach każde z nas wraca do swojego własnego życia. Dzięki temu nie ma problemów, rozczarowań i łez. Zdarza się jednak, że jedna osoba się zakocha, a druga nie chce kontynuować przygody. Dlatego najlepiej określić oczekiwania zanim wdamy się w relacje seksualną.

Czy warto mieć wakacyjną przygodę?

Wszystko zależy od danej osoby. Jeśli obawia się, że zaangażuje się i nie będzie potrafiła zrezygnować z takiej przygody to powinna pomyśleć dwa razy zanim zaangażuje się w wakacyjną przygodę. Najgorzej jest, gdy emocje biorą górę. Impreza, alkohol i seks – bardzo często tak wygląda scenariusz wakacyjnego seksu i przygody. Jeśli seks wiąże się z problemami i komplikacjami nie warto rykować. Najważniejsze jest zachowanie zimnej krwi i szanowanie drugiej osoby. Granice pomogą zachować się odpowiednio. Czasami jednak lepiej zrezygnować z takiej przygody i nie narażać się na różnorodne konsekwencje.

#tagi:

, ,